kynologicky klubkynologicky klub lucenec logoslovensky erb
kynologicky klub Lucenec
 • Kynologický klub Lučenec

  Kynologický klub Lučenec

 • Kynologická záchranná brigáda

  Kynologická záchranná brigáda

 • Agility

  Agility

 • Výcvik všetkých plemien psov

  Výcvik všetkých plemien psov

 • Poľovnícka kynológia

  Poľovnícka kynológia

Oznamy:

 

Kurz základnej ovládateľnosti psa

Kynologický klub Lučenec organizuje kurz základnej poslušnosti psov, ktorý prebieha každoročne už od apríla 2012 a pre veľký úspech sme sa rozhodli otvoriť ďalší kurz a to od 6. apríla 2014. Do tohto kurzu sa môže prihlásiť každý so svojim psíkom, kto má záujem o výcvik svojho psa samostatne pod vedením prizvaného inštruktora zo Zväzu športovej kynológie Slovenskej Republiky. Spoločne sa precvičujú cviky ako privolanie psa, socializácia v meste, medzi inými psami, cviky sadni, ľahni, zostaň, prechod cez kladiny a iné. V kurze sú zároveň zahrnuté aj teoretické znalosti o výcviku, výchove psíka, ale aj základných informácií o výžive, zdraví a samozrejme aj o legislatíve, ktorá upravuje chov a držbu psov. 

Celý kurz trvá cca 3 mesiace a je zakončený skúškou v ktorej kurzisti absolvujú so svojimi psíkmi jednotlivé cviky pred rozhodcom. Kurz je určený ako pre ľudí s ambíciami športovo pretekať, tak aj pre bežných majiteľov psíkov na sídliskách, aby si ich štvornohý miláčikovia osvojili základné povely poslušnosti. Majitelia kurzom získajú prehľad so sveta praktickej kynológie.

Takže kto má chuť sa pridať k nám a zapojiť sa do spoločných tréningov a urobiť niečo pre svojho psíka ale aj pre seba, príďte sa na nás pozrieť!!! Trénujeme každú nedeľu od 10.00 hod, v areály KK Lučenec (za železničnou stanicou).

So sebou si prineste: vodítko, retiazkový obojok, ak je psík agresívnejší tak aj náhubok a očkovací preukaz!!! Všetci ste srdečne vítaní!


 
klub slovenskych chovatelov kopovov slovensky polovnicky zvaz medzinarodvny klub slovenskeho hrubosrsteho stavaca
pet park
Utulok Lucenec
Zbrojnica
mesto Lucenec
happy dog
mkk brezno
happy dog
z polytanu.sk

Všetky práva vyhradené pre Kynologický klub Lučenec; © 2012; autor: www.webtrix.sk